بهره برداری و نگهداری

تصفیه خانه های فاضلاب شهری، اغلب به منظور بهبود نسبی کیفیت فاضلاب های جمع آوری شده از مزاکز جمعیت و بعضا فاضلاب صنایعی که با فاضلاب شهری مخلوط شده، ساخته می شوند. کیفیت فاضلاب های تصفیه شده آماده برای دفع یا مصرف مجدد، طبق ضوابط ویژه مربوط به وضعیت زیست محیطی آب های پذیرنده، و با توجه به موازین حفظ توسعه پایدار تعیین خواهد شد. این کیفیت در ارتباط با عواملی مثل خصوصیات منابع آب، برنامه آمایش سرزمین، ویژگی های زیست محیطی و سرانجام حفظ کیفیت مطلوب زندگی تغییر می کند و از نظر اقتصادی توجیه پذیر است.

ایجاد تصفیه خانه های فاضلاب، اغلب با سرمایه گذاری های قابل توجه همراه است، بنابراین بهره برداری و نگهداری درست از این تصفیه خانه ها در بازده سرمایه گذاری انجام شده، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

هدف از بهره برداری و نگهداری تصفیه خانه فاضلاب، حفظ تاسیسات و تجهیزات تصفیه خانه به منظور میسر شدن بهره برداری بهینه است به عبارت دیگر دستيابي به راندمان بهينه تصفيه علاوه بر راهبري صحيح ، نصب، نگهداری و راه اندازي درست را نيز مي طلبد.

شرکت آب پالایش آراکیا با دارا بودن رتبه ۳ بهره برداری و نگهداری از تصفیه خانه هاي فاضلاب از وزرات نیرو جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری به منظور انجام خدمات بهره برداری و نگهداری از تصفیه خانه ها و پکیج های تصفیه فاضلاب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶-۳۴۲۳۴۶۲۸ (۱۰ خط)

۰۹۰۱۲۳۶۲۰۱۸ (تلگرام)