ارتقاء و بهسازی

در راستای بهبود عملکرد تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب و هم چنین تصحیح فرآیند موجود در تصفیه خانه و ارتقاء شاخص‌های کیفی خروجی تصفیه خانه نیاز است که تاسیسات مهندسی بهسازی شوند که بهسازی و ارتقا سیستم تصفیه فاضلاب در بسیاری از موارد از نظر مالی بسیار مقرون به صرفه تر از احداث سیستم تصفیه خانه جدید است.

                   

با افزایش جمعیت و به تبع آن افزایش میزان فاضلاب تولیدی ممکن است سیستم های تصفیه فاضلاب جوابگوی نیاز فعلی مجموعه نباشد و توانایی حذف آلاینده های موجود را تداشته باشد از این رو شرکت آب پالایش آراکیا با تغییرات جزئی در فرایند، که توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد قادر به ارتقاء و اصلاح با بالاترین راندمان موجود است.

هم چنین ارتقا سیستم برق تصفیه خانه های فاضلاب نیز سبب بهره برداری آسان تر و پایش آنلاین در طول مدت بهره برداری سبب کاهش نیروی بهره بردار و اپراتوری نیز می شود.

بسیاری از سیستم های تصفیه فاضلاب از آنجایی که به درستی طراحی و ساخته و اجرا نشده اند، جوابگوی استاندارد های سازمان حفاظت محیط نیستند از این رو شرکت آب پالایش آراکیا با دارا بودن نیروی متخصص آماده مشاوره به کارفرمایان محترم در این خصوص می باشد تا با حداقل هزینه مشکلات فرایندی و عملیاتی را برای کارفرمایان محترم مرتفع سازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

۰۲۶-۳۴۲۳۴۶۲۸ (۱۰ خط)

۰۹۰۱۲۳۶۲۰۱۸ (تلگرام)